Kadın

Kadın Lazer Epilasyon Fiyatları

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için kullanılan ve günümüzde en ideal yöntemlerden birisi olan lazer epilasyon, lazer ışınları ile vücutta bulunan istenmeyen tüylerin, kökten itibaren yok edilmesi işlemidir. Teknolojik ve tıbbi bir işlem sayılabileceği için, kadın lazer epilasyon fiyatları normal klasik yöntemlerin maliyetine göre biraz daha fazladır. Ancak bu maliyete nazaran, kalıcılık süresi çok daha uzun olmakta ve doğal olarak daha az zahmet vermektedir.

Kadın Lazer Epilasyon Fiyatları
Öncelikle kadın lazer epilasyon fiyatları hakkında bilgi vermeden, bu fiyatların uygulamayı yapan yerlere göre değişiklik gösterebileceği bilgisini vermek gerekir. Aşağıda verilen kadın lazer epilasyon fiyatları, sadece genel bir ortalama olarak verilmiştir.

Kadın Lazer Epilasyon Fiyatları (6 Seans için)

Koltukaltı 220 TL

Genital Bölge 575 TL

Koltukaltı, Genital Bölge ve Yarım Alt Bacak 2120 TL

Yarım Alt Bacaklar 1325 TL

Tüm bacaklar 2210 TL

Yüz tamamı 900 TL

Çene bölgesi 290 TL

Bıyık bölgesi 290 TL

lazer epilasyon 2021 fiyatları

Lazer Epilasyonla Alınan Tüyler Yeniden Çıkar mı?
Lazer epilasyonu ilk kez yaptırmayı düşünenlerin ve henüz yaptıranların merak ettikleri sorulardan birisi, epilasyondan sonra alınan tüylerin tekrar çıkıp çıkmayacağıdır.

Doğru yapılan lazer epilasyon uygulamaları sayesinde, tüy kökleri ışınlar ile tahrip edildiği için, epilasyon uygulamasının yapıldığı yerlerde tüylerin yeniden çıkması, bazı etkenlere bağlı olarak değişmektedir. Ancak bu etkenlerin bulunması halinde bile, tüyler genellikle yeniden çıkmamaktadır.

Kişilerin genetik yapıları, kullanmış oldukları ilaçlar, vücutlarının hormon değerleri ve özellikle yaşları gibi etkenler, tüylerin yeniden çıkıp çıkmaması konusunda belirleyici bir etken olabilmektedir. Örneğin yaşı ilerlemiş kadınlarda, lazer epilasyon yöntemi %100’e varan oranlarda kesin çözüm olarak görülmekte ve tüyler yeniden çıkmamaktadır.

Hormon yoğunluğu yaşayan genç kadınlarda ise tüyler, çok daha uzun bir zamanın sonunda, hafif şekilde çıkabilmektedir. Ancak bazı kişilerde bu uygulama, kesin bir sonuç vermemektedir. Kimisinde %90 oranında olumlu sonuç alınırken, kimisinde ise %70 oranlarında olumlu sonuçlar alınmaktadır. Yukarıda bahsedilen etkenler bu konuda oldukça belirleyici olmakla birlikte, %100 kesinlik vaat etmek, doğru değildir.

Admin

Bebek cinsiyeti hesaplama alanında kendince fikirler yürüten ve bunu projeye çeviren sıradan birisi...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu