Rüya Tabirleri

Rüyada Gömüldüğünü Görmek

Rüyada gömüldüğünü görmek aslında rüya sahibi olan kişinin hayatında bir takım sıkıntılar yaşayacağını ve iş hayatında kayıplar vereceğine işarettir. Rüya gören kişinin rüyasında gömüldüğünü görmesi, kişinin aile hayatında sorunların baş göstereceğine ve maddi sıkıntılarının artacağını işarettir. Eğer rüyada diri diri gömüldüğünüzü görüyorsanız, rüya sahibinin yaptığı bazı hataları kariyerinde çok büyük zararlar alacağına alamettir. Ama bir yandan da rüya sahibi kişinin rüyasında diri diri gömüldüğünü görmesi, rüyayı gören kişinin iş hayatındaki zorluklara rağmen rakiplerine karşı galip geleceği anlamına da gelmektedir. Rüya sahibi kişinin bol kazançlı işlere gireceğine ve çok zorlanmadan kazanç elde edebileceğine işarettir.

Rüyada Aileden Birinin Gömüldüğünü Görmek

Rüyada aileden birinin gömüldüğünü görmek aslında iyi bir şeydir çünkü bu kişiye dededen, babadan ya da atadan kalacak olan yüklü bir mirasa işaret demektir. Rüyayı gören kişinin rüyasında birini defneder ya da birinin başkaları tarafından gömüldüğünü görürse bu rüyayı gören kişinin özel bir davet alacağı anlamına da gelmektedir. Rüya sırasında henüz yaşayan birinin öldüğünü görmek ve onun gömüldüğünü görmek rüya sahibinin hayatıyla ilgili bir şeyleri işaret eder. Rüyada gerçek hayatta ölmüş birinin tekrardan gömüldüğünü görmek ise o kişinin ruhunun hayır istediği anlamına gelir. Bu durumda ise ailesinin bir dua veya Kur’an okutması ya da ruhu için bir düşküne yardım etmesi gerekmektedir.

Eğer rüyanızda ölü birini gömen kişi siz iseniz rüyanın içinde tuttuğu ve kimsenin bilmesini istemediği bir takım şeyleri içinde sıkı sıkıya kapalı tutmanız gerekmektedir. Ölü bir kişiyi siz göm düğünüz zaman bu sizin çok zorlamayarak mal sahibi olacağınız anlamına da gelmektedir.

Rüyada Kendini Ölürken Görmek Neye İşarettir?

Rüyada gördüğümüz şeylerin tersi çıkar dendiğinden dolayı rüyada kendini ölürken görmek neye işarettir sorusu gündeme gelmektedir. Bu soruyu cevaplayacak olursak, rüyayı gören kişinin gördüğü rüyada öldüğünü gördüğü kişi eğer kendisi ise ya da başkasıysa yorum yine aynıdır. Bu rüyayı gören kişinin doğruluğundan, iyiliğinden ve güzel duruşundan taviz vereceğine ve kendini bozacağına işaret etmektedir.

Admin

Bebek cinsiyeti hesaplama alanında kendince fikirler yürüten ve bunu projeye çeviren sıradan birisi...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu