Rüya Tabirleri

Rüyada Polis ve Polis Arabası Görmek

Rüyada polis ve polis arabası görmek hayırlara vesiledir. Rüyasında polis ve polis arabası gören kişi canının ve malının güvende olduğuna garanti getirebilir aynı zamanda devlet dairesinde düzenli bir işi olacağını ve resmi bir görevi olacağını işaret eder. Rüyayı gören kişinin olduğu makamda kazancının garantileneceğini ve artacağına işarettir. Mali ve parası güven altında olan rüya sahibi bazı girişimlerde bulunacağını alamet ederken aynı zamanda bu girişimlerin güzel sonuçlanacağını da bildirmektedir. Kişinin sıradan bir mesleği olmayacağına ciddi bir iş yapacağına ve ilerde çok yüksek makamlarda bulunacağını işaret etmektedir.

Rüyada Polis Arabası Çarpmak

Rüyada polis arabası çarpmak bizi ne kadar ürkütse de aslında rüyasında polis arabası çarptığını gören kişi oturduğu makama ve kendi çalışma, çabalamaları sayesinde gelecek demektir. Bu rüyayı gören rüya sahibinin eğitim hayatındaki ve meslek hayatındaki başarıların yanı sıra ferah ve güzel bir hayatı da olacağı işaret edilmektedir. Bu sayede sırtını devlet kapısına yaslayarak büyük makamlara yükselecek demektir. Bu tarz rüyalar şans veKısmet getirecek olan helal para nasip edecek gibi hissettiren işaretler barındırmaktadır. Rüya sahibi kişinin elde edeceği bu başarılar ve Kısmetler rüya tabiricileri ne göre kalıcı olacaktır. Bu gibi rüyalar gören insanların istifini bozmaması ve duruşunu değiştirmemesi önerilmektedir çünkü bu gidişle güzel yerlere varacağım işaret edilmektedir.

Rüyada Polis Arabası Binmek

Rüyada polis arabasına binmek, çok bereketli insanların göreceği rüyalardan biridir. buraya iyi gören kişinin resmi olarak yaptığı işinden yana kendine hayırlı ve bereketli bir haber geleceğini ve o kişinin kendi lehine sonuçlanacak olan işlere gireceğini delalet eder. Bu rüya sahibinin malını parasını güvence altına almak için bazı girişimlerde de bulunacağı belirtilmektedir. Rüyayı gören kişinin öğrencisi sınavı kazanabileceğini, öğretmense görevinde bir üst üste çıkacağını, veya eğer memur olmak istiyorsa memur olabilecek olduğunu ifade eder. Polisler nasıl güvence ise rüyada polis ve polis arabası görmek güzel kısmetleri işarettir. Polis ve polis arabası gören insanların rahatlamaları gerektiği rüya tabiricileri tarafından belirtilmiştir.

Admin

Bebek cinsiyeti hesaplama alanında kendince fikirler yürüten ve bunu projeye çeviren sıradan birisi...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu