Çocuk

En İyi Bebek Telsizi Özellikleri

Gerek evin içerisinde ve gerekse dışarısında, bebeğimizin her zaman yanımızda olması mümkün değildir. Bebeğiniz odasında uyuyorken uyanıp ağladığında yanında olmasanız da hemen müdahale edebilmek için, bebek telsizleri en büyük yardımcınız olacaktır. En iyi bebek telsizi hakkında bilgiler sunan bu yazımızda, bebek telsizi seçerken dikkat etmeniz gereken ipuçlarına da yer verdik.

En İyi Bebek Telsizi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Piyasada farklı özellik ve fiyatlara göre herkese hitap eden birçok bebek telsizi çeşidinin olması, seçim yapma konusunda aklınızı karıştırmış olabilir. Bu karışıklığı gidermek için sunacağımız tavsiyeler ve özellikler, en iyi bebek telsizi için olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır.

Kapsama alanı: Bebek telsizi seçerken bütçeniz ne olursa olsun, kapsama alanı geniş bir telsiz seçmeye özen gösterin. Bu sayede daha uzak mesafelerde dahi bebeğinizin uyandığını anlayabilir, ona göre davranabilirsiniz. Tavsiye edeceğimiz mesafe aralığı açık alanlar için en az 400 metre, kapalı alanlarda ise en az 50 metredir. Ayrıca telsizin anne ünitesinden bebek ünitesine ses gönderme özelliğinin olmasına da dikkat edin. Böylelikle bebeğiniz uyandığında, yanına gitmeden onu sesinizle sakinleştirmeye çalışabilirsiniz.

en güzel bebek telsizleri

Şarj Edilebilir Olması: Bir diğer hususta, telsizin şarj edilebilir özellikte olmasıdır. Böylelikle sürekli pil almakla uğraşmaz ve uzun ömürlü kullanma imkanına sahip olursunuz.

Kamera: Eğer ki kameralı bir bebek telsizi almaya bütçeniz yetiyorsa, alacağınız görüntülü bebek telsizi sayesinde bebeğinizin ne durumda olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz.

Mesafe Dışı Uyarısı: En iyi bebek telsizi için olması gereken önemli bir diğer özellik ise, kapsama alanı dışında kaldığınızda telsizin size uyarı verme özelliğinin olmasıdır. Bu sayede dalgınlık ya da aceleyle kapsama alanı dışına çıktığınızda, anne ünitesi size bir uyarı verecektir.

Kalite Standartları: Nihayetinde sinyal yayan cihazlar olması sebebiyle, telsizin ilgili kurumlardan alınmış kalite standartlarını kapsadığına dikkat edin. Böylelikle bebeğinizi kalitesiz cihazların yaymış olduğu sinyallerden koruyabilir, sağlığı için peşinen bir önlem almış olabilirsiniz.

En iyi bebek telsizi için olmazsa olmaz özellikler, yukarıda sıralanmıştır. Yukarıdaki özellikleri taşıyan bebek telsizi seçimleriniz, genel olarak işinizi fazlasıyla görecektir.

Admin

Bebek cinsiyeti hesaplama alanında kendince fikirler yürüten ve bunu projeye çeviren sıradan birisi...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu