Rüya Tabirleri

Rüyada Genelev Görmek Anlamı Nedir?

Rüyada görülen genelev, gurbette yaşamaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin bir görev amacıyla sevdiklerinden uzak kalacağını gösterir. Senelerce ülkesine, sevdiklerine özlem duyacak manasına gelmektedir. Aksine bazı rüya tabirleri de gören kişinin sevdiklerinin gurbete gideceğine işaret eder. Bazı yorumlara göre de aile içi huzurun bozulacağına, işlerinin sıkıntıya gireceğine, halsiz, yorgun ve borç bayağı içine düşeceği söylenir.

Rüyada genelevde olduğunu görmek, başta önyargıyla davrandığı kişinin aslında aynı düşünce yapısına sahip olduğu bir kimseyle bir araya geleceğine delalet eder. Başka bir yorumda uzun süre aynı iş yerinde çalışmasından dolayı büyük sıkıntı içinde olduğuna, yeni açılımlar yapamamasına, bundan dolayı da iş değişikliği amacıyla yurt dışına gideceği ifade edilir. Bu sayede hayatının daha iyi bir yöne gideceği söylenir. İş dünyasında ağır ve sarsılmaz bir yer alacağına, yaşanan sıkıntıların, tersliklerin kısa zamanda ortadan kalkacağına, kötü niyetli insanların kendisinden uzaklaşacağına, iş hayatında karşısındaki insanları fazlasıyla şaşırtacağına, bir işten diğerine geçilebileceğine ve oldukça verim alabileceğine yorumlanır.

Rüyada Genelevden kaçmak

Rüyada genelevden kaçmak, rüya sahibinin hayatının fırsatı olabilecek bir şansı kaçıracağını gösterir. Rüyada genelevde çalıştığının görülmesi rüya sahibinin yaşayış biçimiyle toplumdan dışlandığını, ahlaki değerlere uygun davranmadığı için hoş karşılanmamasına yorumlanır.

Rüyada kişinin geneleve gittiğini görmesi, iş dünyasına atılmadan önce uzmanlık alanıyla ilgili donanımlı, ileri seviyede bir eğitim alacağı, bunun için yurtdışında da tahsil görebileceği şeklide tabir edilir. Bunun yanında rüya sahibinin yaşadığı olaylar karşısında olgun davranmadığı, iyi analiz edemediği, bu yüzden olaylara tam hâkim olamayarak büyük sıkıntılar yaşayabileceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin beklenmedik can kayıpları yaşamayacağına, kendisine kalan mal, mülk, mirasları çok karlı bir şekilde yöneteceğine, kimsenin altından kalkamadığı işlerde muvaffak olacağına yorumlanır.

Rüyada Geneleve Girmek

Rüyada geneleve girmek ailesine ve kendisine büyük kötülükler yapmış, derin üzüntüler yaşatmış bir yakınının oldukça kötü bir hale düşeceğine ve çok büyük sorunlar yaşayacağına tabir edilir. Yaşadığı her türlü illet hastalığı atlatacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada genelevde zina yaptığını görmek, kişinin daha olumlu bir yapıya bürüneceğine, yüklü miktarda para elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Admin

Bebek cinsiyeti hesaplama alanında kendince fikirler yürüten ve bunu projeye çeviren sıradan birisi...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu