Rüya Tabirleri

Rüyada Diş Dökülmesi Görmek

Rüyalar bilinçaltımızdaki düşüncelerin yansıması olabildiği gibi bazı olayların habercisi de olabilir. Bazı rüyalar şekil itibariyle kötü gibi görünse de iyi ve güzel bir mana taşıyor olabilir. Örneğin diş dökülmesi; kâbus gibi değerlendirilecek bir rüya iken, rüya yorumcuları tarafından güzelliğe yorulmaktadır. Rüyada diş dökülmesi görmek gören kişi açısından hayırlı anlamlar taşımaktadır.

Rüyada dişinin döküldüğünü gören kişi varsa sağlık sorunlarından kurtulur. Hayata dair yeni ve güzel olan başka olaylar yaşayacağına işarettir. Üzerindeki tüm sıkıntıların geçeceğine ve feraha kavuşacağına yorumlanır. Diş dökülmesi yeni haberler geleceğinin de göstergesi olabilir. Rüya sahibinin borcu varsa kolayca ödeyeceği anlamına gelir. Rüya sahibinin varsa gurbetteki akrabalarından güzel haberler geleceğine yorumlanır.

Rüyada Dişlerin Tamamının Döküldüğünü Görmek

Rüyada diş görmek olumsuz durumlara işaret ederken diş dökülmesi hayra delalet eder. Rüyada dişlerin tamamının döküldüğünü görmek rüyayı gören kişinin sağlıklı, uzun bir ömür yaşayacağının habercisidir. Aile nüfusunun artmasına ve mutlu bir hayatı olacağına işarettir.

Rüyada diş dökülmesi hayırlı evlat sahibi olmayı müjdeler. Rüyayı gören kişinin sıkıntılarından kurtulacağı ve dert yaşamayacağı rivayet edilir. Genel olarak hem rüya sahibinin hem de ailesinin mutluluğuna yorumlanır. Bütün problemlerin ortadan kalkacağının, mutlu ve güzel günlerin geleceğinin habercisidir.


Rüyada Ön Dişlerin Döküldüğünü Görmek

Dişlerinin döküldüğünü gören kişi için mutlu bir hayat müjdelenirken rüyada ön dişlerinin döküldüğünü görmek miras konularının gündeme gelmesiyle biraz yorucu zamanlar geçirileceğine delalet eder. Mirasın anne tarafından kalacağı ve rüya sahibinin bu süreçte resmi işlemlerden kaynaklı sorunlar yaşayacağı rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin oldukça yıpranacağına işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin bu sürecin sonunda haklı çıkacağına ve hakkını eksiksiz alacağının göstergesidir.

Rüyada arka dişlerinin döküldüğünü görmek ise ön dişlerin dökülmesinin aksine üzücü durumların habercisi olabilir. Akrabalardan ya da yakın arkadaşlardan kötü haberler alınacağına işarettir. Hatta bazı yorumcular bu kişilerin ölüm haberinin alınacağı şeklinde yorumlamaktadır. Eğer arka dişler çürük olduğu için dökülüyorsa rüya sahibinin varsa düşmanlarının mağlup olacağına işaret eder. Bu durumun sonucu olarak rüya sahibinin çok sevineceği ve feraha kavuşacağı rivayet edilir.

Admin

Bebek cinsiyeti hesaplama alanında kendince fikirler yürüten ve bunu projeye çeviren sıradan birisi...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu