Rüya Tabirleri

Rüyada Hamile Kadın Görmek

İnsanlar gece ya da günün herhangi bir saatinde uykuya dalabilir ve bunun neticesinde rüya görebilir. Rüya genel olarak bilinç altı olarak nitelendirilir. Ancak hemen her din ve toplumda gelecekten haber almak için kullanılan yöntemlerden biridir. İnanışa göre Allah rüyalar vasıtası ile gelecek hakkında bizlere ip ucu vermektedir. Rüyada hamile kadın görmek ne anlama gelir sorusu da bu noktada merak edilen konulardan biridir. Her ne kadar rüyanın ve rüya sahibinin durumu yorum yapmada farklılık oluştursa da genel olarak rüyada hamile bir kadın görmek iyiye yorumlanır.

Ancak rüyada erkeğin kendisini hamile olarak görmesi keder ve üzüntü olarak tabir edilmektedir. Denildiği gibi hamile birine görmek ya da hamile olduğunu görmek kişinin ve rüyanın durumuna göre değişmektedir. Yine rüyada kadın ya da erkek başka birinin hamile olduğunu görmek sağlık ve güzelliğe rivayet edilmektedir. Eğer rüyada bir kadın hamile olarak görülmüş ise rüya görüldüğü şekli ile tabir edilir.

rüyada hamile kadın anlamı

Rüyada Kadının Kendisini Hamile Görmek

Rüyada kadının kendisini hamile görmesi mal ve mülke işaret etmektedir. Rüyada var kişinin karnı ne kadar büyük ise gelecek mal ve mülkte o kadar büyük olacaktır. En çok karşılaşılan diğer bir rüya da hamile kadının rüyada kendini hamile görmesidir. Bu durum genel olarak iyiliğe ve güzelliğe yorumlanmaktadır. Hamile kişinin gebelik döneminin güzel ve rahat geçeceğine işaret edilir. Güzel bir hamilelikten sonra bebeğini huzur içinde kucağına alacağına yorumlanır.

Dul kadının kendini hamile görmesi ise yeniden evleneceğine rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişi bekar kız ise aynı şekilde rivayet edilmektedir. Bunun yanında rüyada hamile olan kadının malı da artacaktır.

Rüyada eşini hamile görmek konusu özellikle erkekler tarafından çok fazla araştırılmaktadır. Ancak erkek ya da kadın fark etmeden yorum yapılır. Eşinin hamile olduğunu görmek rüya sahibinin isteğinin gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Genel olarak rüyada hamile görme iyi ve olumlu olarak yorumlanmaktadır. Ancak her türlü rüyada her konuyu göz önüne almak gerekmektedir. Özellikle rüya sahibinin ve rüyanın tamamı tabir için oldukça önemlidir.

Admin

Bebek cinsiyeti hesaplama alanında kendince fikirler yürüten ve bunu projeye çeviren sıradan birisi...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu