Kadın

Anne Süt Sağma Pompası Fiyatları

Özellikle çalışan kadınlar için büyük öneme sahip olan anne sütü sağma pompaları, çalışan kadınların sütlerini sağıp saklayarak, bebekleri için her zaman rahatlıkla anne sütüyle beslenmelerine olanak tanıyor. Aşağıda yer alan anne süt sağma pompası fiyatları listesi, genel bir ortalama alınarak hazırlanmıştır. Anne süt sağma pompası fiyatları arasında görülen fark, ürünün kalitesi ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Anne Süt Sağma Pompası Fiyatları

Anne süt sağma pompası fiyatları ortalama 40 TL’den başlamakta olup, 500 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Aşağıda, bazı anne süt sağma pompası fiyatları yer almaktadır.

Milk in Mom Anne sütü sağım seti: 100 TL

Philips Avent anne sütü sağım seti: 500 TL

Mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs pompası: 400 TL

Baby Plus Çiftli elektrikli anne sütü göğüs pompası: 350 TL

Wee Baby pratik manuel göğüs pompası: *0 TL

anne göğüs pompaları

Bebedor biberonlu göğüs pompası seti: 90 TL

Mamajoo Elektronik USB’li tekli göğüs pompası: 350 TL

Lansinoh manuel göğüs pompası: 120 TL

Kraft Solo elektrikli göğüs pompası: 300 TL

Lansinoh tekli elektrikli göğüs pompası: 300 TL

Chicco Wellbeing manuel anne sütü sağma pompası: 140 TL

Wee Baby Ultra portatif şarjlı anne sütü sağma pompası: 400 TL

Ameda lactaline elektrikli ve pilli anne sütü sağma pompası: 1700 TL

Anne Göğüs Pompasının Faydaları

  • Emzirme öncesinde ya da sonrasında anne süt sağma pompası masaj ayarını kullanarak, bebeğiniz emerken sütünüzün hızlı bir şekilde gelmesini sağlayabilirsiniz.Göğüs pompasının masaj yolu ile vereceği uyarının, anne sütünün daha fazla gelmesine neden olduğu bilinmektedir.
  • Çalışan annelerin anne süt sağma pompası sayesinde sütünü daha önceden sağıp saklayabileceği gibi, dışarıya gezmeye gitmek isteyen ve bebeğini emzirecek uygun bir yer bulamayacağını düşünen anneler içinde, anne sütü sağma pompası oldukça işe yarar olacaktır. Ya da gittiğiniz yere bebeğinizi götüremeyecek olsanız bile, sütünüzü sağarak bebeğinizi emanet ettiğiniz kişiye verebilir, siz yokken de bebeğinizin anne sütü ile beslenmesini sağlayabilirsiniz.
  • Anne süt sağma pompası hamilelik dönemindeyken alınarak, doğumdan hemen sonra hastanedeki olası olumsuz durumlarda kullanmak için saklanmalıdır. Çünkü böyle durumlarda başkaları tarafından da kullanılmış süt sağma pompaları, hijyen açısında istediğiniz düzeyde olmayabilir.

Admin

Bebek cinsiyeti hesaplama alanında kendince fikirler yürüten ve bunu projeye çeviren sıradan birisi...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu