Sağlık

Telekinezi Nedir, Nasıl Yapılır?

Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz konulardan biri telekinezi nedir sorusudur. Telekinezi ile insanlar mevcut eşyaları dokunmadan beyin gücü ve enerjileri ile hareket ettirme eylemidir. Birçok insan tarafından denenen bir uygulama olsa da genellikle başarısızlık ile sonuçlanmaktadır. Telekinezi kelime manası olarak da aynı şekilde kullanılmaktadır. Herhangi bir fiziki müdahaleye uğramadan nesnelerin hareket etmesine telekinezi denmektedir.

Merak edilen diğer bir husus da telekinezi gerçek mi sorusudur. Her ne kadar bilimsel olarak kanıtlanmamış olsa da bu işlemi yapan kimseler bulunmaktadır. Ancak bilim henüz telekineziyi kabul etmiş değildir. Ancak beyin gücünün henüz yeterli olarak bilinmemesi ve bilinen kısmının da çok düşük seviyelerde olması bu tür bir işlemin var olduğuna inancı arttırmaktadır.

Beynin sırlarının açığa çıkması ile birlikte enerjisinin de neler yapabileceği açığa çıkacaktır. Bu nedenle her ne kadar bilim kabul etmese de

Telekinezi Nasıl Yapılır?

Telekinezi nasıl yapılır sorusu merak edilen konulardan biridir. Bunun için telekinezi konusunun iyi öğrenilmesi gerekmektedir. Telekinezi 4 ayak üstüne kurulmuştur.

  • Düşünce
  • Beyin
  • Bilinç
  • İnanç

telekinezi nasıl yapılır

Telekineziyi gerçekleştirmek için öncelikle inanmak gerekmektedir. İkinci husus ise mantıktır. Her ne kadar mantık dışı olan hadiselere bilim inanmasa da telekinezi kendisi mantık dışı bir durumdur. Telekinezi için diğer bir husus ise amaçtır. Ancak kötü niyetli bir amaçtan uzak durulması gerekmektedir. İnsanlığa yararlı konular amaç edinilmelidir.

Diğer bir husus ise rahat ortam ve stresten uzak durmaktır. Pozitif bir durumda olunmalıdır. Bulunulan ortamda stresten uzak durmak gerekmektedir. Bu konulardan uzak bir ortam ayarlanmalı ve ona göre işlemler başlatılmalıdır.

Telekinezi yapmak için gerekenler içerisinde sonuncusu zamandır. Esas olarak zamandan kasıt sabır olarak bildirilmektedir. Telekinezi sabır temelli bir işlemdir demek yanlış olmayacaktır. Her gün düzenli olarak işlemlerin yapılması gerekmektedir. Ancak burada dikkat edilecek bir husus inancınızı kaybetmektir. İnanç kaybedildiği anda kazanımların her biri boşa gidecektir. Bu nedenle ne kadar zaman geçerse geçsin inanmaktan ve amaçlamaktan vazgeçilmemelidir. Bu işlemin temelinde sabır ve inanç yer almakta ve ona göre eğitimlere devam edilmelidir.

Admin

Bebek cinsiyeti hesaplama alanında kendince fikirler yürüten ve bunu projeye çeviren sıradan birisi...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu