Cumartesi , 18 Mart 2023
Cinsiyet Hesaplama
rüyada erkek cinsel organ

Rüyada Erkek Cinsiyet Organı Görmek

Erkeğin cinsel uzvunun görülmesi mal ve mülkün artacağına delalet eder. Rüyada erkek cinsiyet organı görmek, genel olarak hayırlı sonuçlar getirir. Rüyada erkek cinsel organının boyutunun büyümesi sahip olunacak çocuk sayısının artacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin malına mal katacağına yorulur. Erkek kendi cinsel organının kaybolduğunu görürse bu onun kayıplar yaşayacağına işarettir. Kayıplar hem maddi hem de manevi yönlü olacaktır.

Kişi rüyasında sahip olduğu cinsel uzvunun koptuğunu görürse bu onun hayırlı zamanlar yaşamayacağına delalettir. Bu rüya zengin kişiler için mal varlığının eriyip yok olması, evlat sahibi olanlar için de evlat kaybı anlamına gelmektedir. Bununla birlikte var olan tüm düzeninin değişeceğine hatta yaşadığı yeri bırakıp başka bir yere yerleşeceği anlamına gelir. Eğer erkek cinsel uzvunun birden fazla olduğunu görmüşse bu onun gördüğü sayı kadar erkek evlat sahibi olacağına yorulur.

Rüyada Kadının Erkek Cinsel Organı Görmesi

Bir kadın rüyasında erkek üreme organını görmüşse hayata dair zorluklar karşısında mücadeleci bir tavır sergileyeceği anlamına gelir. Rüyada kadının erkek cinsel organı görmesi erkek gibi kadın şeklinde anılacağına işaret eder. Aynı zamanda eşi karşısında her sözüne birebir karşılık vereceğine de yorulmaktadır.

Kadın rüyasında erkek üreme organını tutuyorsa bu onun açısından neşeli ve ferah hissedeceği olaylar yaşayacağı anlamına gelir. Kadın erkek cinsel organını tutup yerine koyarsa erkek evladı olacağı rivayet edilir. Bu rüya bazı tabirciler tarafından kaybedilen bir şeyin ya da ünün geri kazanılacağı şeklinde de yorumlanmaktadır. Bir kadın rüyasında erkek uzvunun kadın üreme organı şeklinde değişim gösterdiğine şahit olursa hayatta sergilediği duruşunda farklılıklar olacağı anlamına gelir.

Rüyada Erkek Cinsel Organının Sünnet Edilmesi

Erkekler için bu rüya dindar olmaya işarettir. Rüyada erkek cinsel organının sünnet edilmesi dini vecibelerin yerine getirileceği, güzel bir makama kavuşulacağı anlamına gelir. Aynı zamanda rüya sahibinin bu süreçte dini açıdan yıpranacağı olaylar yaşayacağına da yorulur. Rüyasında cinsel organının kadın cinsel organı şeklinde değiştiğini gören erkeğin hayatında çok zayıf düşeceği günler yaşayacağı ve çevresi tarafından dışlanacağı rivayet edilir.

Rüyasında üreme organının madenden olduğunu gören erkeğin zengin olur. Aynı rüya bazı yorumcular tarafından erkeğin soyunun kuruduğu, evlat sahibi olamayacağı ve genel olarak mutsuz olacağı bir döneme gireceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Hakkında Admin

Bebek cinsiyeti hesaplama alanında kendince fikirler yürüten ve bunu projeye çeviren sıradan birisi...

İlginizi Çekebilir!

çin takvimi cinsiyet hesaplama nasıl yapılır

Çin Takvimi 2023 Cinsiyet Hesaplama

Çin takvimi 2023 cinsiyet hesaplama yöntemi 700 yılı aşkın bir süredir kullanılmaktadır. Çin takvimi ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir