Rüya Tabirleri

Rüyada Kar Görmek Anlamı Nedir?

Hemen her gece yeni rüyalar görmekteyiz. Bu rüyaların bir kısmı bilinç altı olayları olarak yorumlansa da bazıları manalar içerebilmektedir. Hemen her din de rüyalar oldukça önemlidir ve hemen her rüya bir mesaj içermektedir. Ülkemizde de rüya tabiri sık yapılan bir iştir. Rüyada kar görmek anlamı nedir sorusu da bu noktada merak edilen konulardan biridir. Genel olarak mevsiminde yağan kar görmek mutluluk ve huzura tabir edilmektedir. Ancak mevsimsiz görülen kar yağışı ise sıkıntı ve üzüntüye işaret etmektedir.

Yerde birikmiş kar ise ilerleyen zamanlarda meydana gelecek sıkıntı ve zorlukları işaret etmektedir. Bazı yorumculara göre ise kar ve ateşi aynı anda görmek sevgi ve muhabbetin artacağına işaret etmektedir. Rüyada kar yağması sıkıntıların geçeceğine ve yeni güzel günlerin geleceğine delalet etmektedir. Ancak kapalı bir mekana kar yağması ise sıkıntılı durumların oluşmasına yorumlanmaktadır. Genel olarak rüya tabircileri kış mevsiminde kar yapmasını olumlu karşılamaktadırlar. Sıcak bölgelerde yağan kar kıtlık habercisi iken soğuk memleketlerde yağan karın ise bereket getirileceğine işaret edilmektedir.

rüyada kar görmek

Rüyada Kar Yağdığını Görmek

Mevsiminde kar yağışı görmek olumlu ve güzel yorumlanırken, aynı zamanda mevsimsiz yağan kar yağışı rüya sahibi için olumsuzluk olarak işaret edilmektedir. Genel olarak kar görmek iyi şekilde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin hayatının olumlu ve güzel şekilde değişeceğine delalet etmektedir. Genel olarak beyaz ve kar rüyalarda olumlu karşılanmaktadır.

Rüyada kar üstünde yürümek ise bol rızka işaret etmektedir. Beklenmedik bir yerden ya da kişiden bir yarar sağlanacağına işaret etmektedir. Ancak kar üzerinde yürüme kış aylarında gerçekleşirse olumlu yorumlanmaktadır. Yaz aylarında bu tür rüya görmek, rüya sahibi için olumlu yorumlanmamaktadır. Rüya sahibinin hayatının birdenbire değişeceğine rivayet edilmektedir. Rüyada pencereden kar yağışımı seyretme ise üzüntülerin ve dertlerin biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada Mevsimsiz Kar Görmek
Rüyada mevsimsiz kar görmek genel olarak olumlu yorumlanmamaktadır. Bazı tabir uzmanları o sene kıtlık ve bereketsizliğin geleceğine işaret etmektedir. Yine o bölgede bulunanların zulme uğrayacaklarına işaret edilmektedir. Bazı yorumculara göre de toplum içinde fitnenin çıkmasına neden olmaktadır.

Admin

Bebek cinsiyeti hesaplama alanında kendince fikirler yürüten ve bunu projeye çeviren sıradan birisi...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu