Rüya Tabirleri

Rüyada Vurulduğunu Görmek

Rüyasında vurulmak gören kişi açısından sıkıntılı olaylara yorulmaktadır. Rüyada vurulduğunu görmek hayal kırıklığı yaşanacağına, yıpratıcı bir sürecin içine girileceğine ve üzüntü dolu olayların olacağına işarettir. Bu rüya, rüya sahibinin tüm işlerinin bozulacağının göstergesidir. Maddi sıkıntılarla birlikte büyük zararlara uğranacağı ve güvendiği kişilerin ihaneti yüzünden zor zamanlar geçirileceği rivayet edilir.

Rüyada silahla vurulduğunu gören kişi kararsızlık yaşar. Bu durumda nasıl çıkacağını uzun süre bilemez bir halde çabalar fakat durumdan kurtulamaz. Eğer kişi tüfekle vurulduğunu görmüşse, bu onun birilerinden zarar göreceği anlamına gelir. Bu rüya çevresinde ona zarar vermek isteyen kişilerin habercisidir. Bazı yorumculara göre tüfekle vurulmak günahlardan temizleneceğinin, hatalar yapmaktan kurtulacağının göstergesidir. Sonuç olarak rüyayı gören kişinin bunlara bağlı olarak feraha kavuşacağı rivayet edilir.

Rüyada tabanca ile vurulduğunu görmek gönül ilişkisi yaşanacağına yorulur. Bu sevda oldukça kuvvetli olacaktır. Bazı yorumculara göre kişinin sevdasına karşılık bulacağı söylenirken, bazı rüya tabircileri ise karşılık göremediği için daha da kuvvetli bir sevda olacağı şeklinde yorumlamaktadırlar.

Rüyada Vurulup Öldüğünü Görmek

Rüyada vurulup ölmek ömür ile alakalıdır. Rüyada vurulup öldüğünü görmek, rüya sahibinin ömrünün uzayacağının işaretidir. Rüyayı gören kişinin uzun ve mutlu bir hayatının olacağı rivayet edilir. Eğer kişi vurulup ölmediğinin görmüşse, bu onun hayatta büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder. Rüyayı gören kişi zengin olur, bolluk ve bereket içinde yaşar.

Rüyada vurulup yaralandığını gören kişi, bu onun hayatta mücadele vereceği anlamına gelmektedir. Kişinin karşılaşacağı sıkıntılar karşısında çabaları neticesinde galip geleceğine ve bu sıkıntılardan kurtulacağına yorulur. Rüya sahibi yarasında kan görmüyorsa hem maddi hem manevi açıdan oldukça güçlü bir hale gelir.

Rüyada Kafasından Vurulduğunu Görmek

Rüyada kafadan vurulmak unutulan olayların yeniden gündeme geleceğine işarettir. Rüyada kafasından vurulduğunu görmek, rüya sahibinin bir konuya tekrar yoğunlaşıp kafa yoracağına delalet eder. Geçmişte kalmış olan bu konu veya konular rüya sahibini üzen ya da mutlu eden konular olabilir.

Rüyada kalbinden vurulduğunu gören kişi için bu rüya aşk anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişinin aşık olacağı rivayet edilir. Bazı rüya tabircilerine göre aşık olunan kişi kendisi için uygun olmayabilir ve bu durum kişiyi üzebilir. Rüyada kalbinden vurulma aynı zamanda kalpte duyulan kin ve nefretten kurtulmaya da yorulur.

Admin

Bebek cinsiyeti hesaplama alanında kendince fikirler yürüten ve bunu projeye çeviren sıradan birisi...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu