Rüya Tabirleri

Rüyada Erkek Uzvu Görmek

Rüyada erkeğin cinsel organını görmesi zenginliğe, güzel bir ömre, hayırlı evlat sahibi olmaya işarettir. Rüyada erkek uzvu görmek, rüya sahibi açısından hayra yorulur. Erkek uzvunun uzadığının ya da büyüdüğünün görülmesi evlat ve mal artışına delalet eder. Eğer erkek uzvunun kaybolmasından dolayı üzüldüğünü görürse mal veya evlat kaybedeceği anlamına gelir. Buradaki evlat kaybetme can kaybı olarak değil, fiziki olarak geçici bir süre bulunamama hali olarak yorumlanır.

Rüyada cinsel organının kesildiğini gören kişi işin bu durum hayra yorulmaz. Bu rüya sahibinin öleceğinin, zenginliğini kaybedeceğinin, evladının öleceğinin habercisidir. Aynı zamanda bulunduğu şehri terk edeceği anlamına gelir. Erkek iki adet cinsel organının olduğunu görürse iki erkek çocuğu olacağı rivayet edilir.

Rüyada Kadının Erkek Uzvu Görmesi

Kadınlar rüyada erkek cinsel organı görürse, bu onlar için herhangi bir durum karşısında dik duracaklarının göstergesidir. Rüyada kadının erkek uzvu görmesi genel olarak kendisi için hayra yorulmaktadır. Eğer kadın kendisinde erkek uzvu olduğunu görürse kadın için eşiyle tartışma yaşayacağına ve eşinin tavırlarının aynısını sergileyeceğine delalet eder.

Kadın rüyada erkeğin cinsel organını tuttuğunu görürse, bu ferahlığa ve sevince yorulur. Eğer cinsel uzvu çıkarıp tekrar yerine koyduğunu görürse erkek çocuk sahibi olacağı rivayet edilir. Bazı tabirlerde bu rüyanın rüya sahibi açısından elinden çıkan bir şeyin tekrar kendisine döneceği veya rüya sahibinin daha önce sahip olduğu şöhrete tekrar kavuşacağı söylenir. Bir kadının erkek cinsel organına dokunduğunu ve organın kadın cinsel organına dönüştüğünü görmesi, o kadının halinin ve tavrının değişeceği anlamına gelir.

Rüyada Sünnet Olduğunu Görmek

Erkeğin rüyada sünnet edildiğini görmesi, iyi bir dindar olacağının ve sonrasında dini olarak üzüntü yaşayacağı bir durum içine gireceğinin göstergesidir. Rüyada sünnet olduğunu görmek, erkek açısından genellikle dini açıdan iyi bir mertebeye sahip olunacağına delalet eder. Eğer erkek cinsel organının kadın cinsel organına dönüştüğünü görürse, aciz düşeceğine ve hor görüleceğine işarettir.

Erkek organını bakır ya da başka bir madenden olduğunu görmesi iki farklı şekilde yorulmaktadır. Bazı tabircilere göre bu durum zenginliğin işareti iken bazı yorumculara göre ise soyunun devamının olmayacağı ve huzurunun kaçacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Admin

Bebek cinsiyeti hesaplama alanında kendince fikirler yürüten ve bunu projeye çeviren sıradan birisi...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu