Rüya Tabirleri

Rüyada İş Arkadaşı ile Öpüşmek

Gördüğümüz rüyalar çoğu zaman bilinçaltımızın yansıması olarak ortaya çıksa da bazı yaşanacak durumların da habercisidir. Rüyada iş arkadaşı ile öpüştüğünü gören kişinin hayatının gidişatına göre yorumlanması muhtemeldir. Eğer iş yerinde yaşadığı bir sıkıntı varsa rahatlığa erişeceğine işarettir. Mesai arkadaşı ile anlaşmazlık yaşıyorsa tatlıya bağlanacağına ve birbirinden destek alarak çalışmaya başlanacağına işarettir.

İş yerinde bulunduğunuz konumdan bir üst konuma terfi etmeyi düşünüyorsanız, bu rüya size müjdeleyici olabilir. Rüyada iş arkadaşı ile öpüşmek bulunduğunuz yerde sözünüzün geçmesine ve saygı görmenize delalettir. Bir diğer tabire göre görülen rüya, sıkıntılı hallerin sizi bulduktan sonra saygınlığınızı yitirmenize sebep olmasına yorulur.

Rüyada iş arkadaşı ile öpüşmenin; rüyayı gören kişinin sıkıntılı bir duruma gireceğine ve sonrasında kurtulmak için farklı yollar denemesine de işarettir. Bulunduğu sıkıntılı durumu yardım alarak çözüp feraha kavuşacağına işarettir. Dünya makamında yükseleceği ve daha rahat bir yaşam süreceği tabir edilir.

Rüyada İş Arkadaşı ile Dudaktan Öpüşmek

Rüyada iş arkadaşı ile dudaktan öpüşmek, maddi ve manevi anlamda birçok rahatlamanın habercisidir. Eğer bir işe girmişse kazancının bereketleneceğine işarettir. İşlerinin önüne engel koymak isteyen kişileri uzaklaştıracağına işarettir. Bu rüya birinin desteğine ihtiyaç duyduğunuza işarettir. Ortak iş yapmak isteği ve sonrasında başarıyı bulmanıza delalettir. Herhangi bir iş girişiminde bulunan kişi rüyasında iş arkadaşını şehvetle öptüğünü görürse, amacına nail olur. Eğer şehvetle öpmezse de rüyasında gördüğü kişiden faydalı bilgiler öğreneceğine, o kişiden menfaat göreceğine delalettir.

İş arkadaşı yüksek makamlı biri ise onun yerine geçeceğine işarettir. Bekar ise öptüğü kişi ile evlenir. Rüyada kadın iş arkadaşını öpmek o kişi tarafından görülecek teveccühe ve selam göndermesine işarettir. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin para bulacağına yorulur. İlim öğrenmek isteyen bir kişi bu rüyayı görürse öptüğü kişi tarafından kendisi için ilim yolları açılır. Rüyasında iş arkadaşı ile öpüştüğünü gören kimsenin ruhsal olarak yalnızlık çektiği tahmin edilir. Rüya sahibinin yaptığı işlerden memnun olmamasına ve yardım edecek birilerini aradığına da işarettir.

Admin

Bebek cinsiyeti hesaplama alanında kendince fikirler yürüten ve bunu projeye çeviren sıradan birisi...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu