Rüya Tabirleri

Rüyada Karabasan Görmek

İnsanlar arasında rüyada en fazla görülen ve en çok korkulan şey karabasandır. Rüyada karabasan görmek suretiyle panikleyen kişiler gördükleri bu karabasan rüyasının ne anlama geldiğini ve ileride nelerle karşılaşılacağını fazlasıyla merak ediyorlar.

Ruhun daralması ve ruhsal açıdan sıkıntı döneminin yaşanması anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin gizliden gizliye düşmanları ile karşılaşacağına işarettir. Rüyasında karabasanın geldiğini gören kişi ise sonunda düşmanlarını alt etmeyi başaracaktır ve düşmanları ile kıyasıya mücadeleye devam edecektir.

Rüyada Karabasan Görmek ve Dua Okumak

Huzurlu ve hayır vaat eden günlerin geleceğini işaret eden rüyada karabasan görmek ve dua okumak, rüya sahibinin bereketinin artacağını işarettir. O rüyasında karabasan gören rüya sahibi ve orada dua okuduğunu gören kişi bekarsa yakın zamanda aradığı kısmeti bulacağı ve evleneceği anlamına gelmektedir. Bir diğer yandan rüyayı gören rüya sahibinin iş hayatında bol kazançlı ve olumlu gelişmeler olacağı anlamına gelmektedir.

Fazla odaklı bir çalışma sayesinde gösterdiği üstün performansı ile başarılar kazanacak ve bu başarılar sonucunda istediği mevkiye erişecek olan rüya sahibi bu sayede aile yaşantısını daha huzurlu olacak ve maddi açıdan rahatlayacak. Geçmişte yaşamış olduğu maddi açıdan sıkıntılı ve kötü zamanları unutacak olan rüya sahibi sadece maddi açıdan rahatla kalmayıp manevi açıdan da kendini iyi hissetmeye başlayacaktır.

Rüyada Karabasan Çökmesi

Rüyada karabasan çökmesi yoğun ve sıkıntılı geçirdiğimiz günlerden sonra olma ihtimali artmaktadır. Sağlık alanında sıkıntılı problemlerin yaşanacak olmasına işaret eden rüyada karabasan çökme durumu, kişinin eskiden geçirdiği ve kötü hissettiği bazı olayları yeniden yaşayacağına ya da hatırlayıp kötü olacağına işarettir. Rüyayı gören rüya sahibi kişi bu kötü günleri hatırlaması ile birlikte ruhsal bir çöküş dönemine girecek ve eğer psikolojik destek almazsa kendini dış dünyaya fazlasıyla kapatacaktır. Yakın ve özel çevresindeki kişilerle iletişimi büyük oranda kesilecek olan rüya sahibinin buraya görmesinin hemen ardından kendini hızla toparlaması için mutlaka profesyonel ya da değil, bir desteğe ihtiyacı vardır. Bu destek alamadığı takdirde ciddi psikolojik sorunlara kadar yol açabilecek olan yalnızlık baş gösterebilir.

Admin

Bebek cinsiyeti hesaplama alanında kendince fikirler yürüten ve bunu projeye çeviren sıradan birisi...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu