Rüya Tabirleri

Rüyada Yular Görmek Anlamı Nedir?

Rüyada yular gören kişinin, beklenmedik pahalı bir hediye alacağı şeklinde yorum yapılır. Yuları tutan kişi için miras, mal, mütevazilik, zenginlik anlamında tabir edilir. Rüyasında ata yular atıp çektiğini görmek ahlak, edep, mal, varlık anlamına geldiği söylenir. Rüya sahibinin kısa zamanda büyük iş ortaklıklarına imza atacağını, maddi ve manevi anlamda feraha kavuşacağını, bunlarla birlikte hakkında birçok dedikoduyu işiteceğini gösterir.

Rüyada yular görmek kişinin girişim yapacakları projelerin beklenenden fazla ilgi göreceği, güç ve kudret sahibi olacağı, uzun ve bereketli bir hayat süreceği, her türlü kötü düşünce, göz, kaza, beladan uzak olacağı, önüne çıkacak engellerin ise rüyayı gören kişiyi yolundan alıkoyamayacağına tabir edilir. Hayırlı, müjdeli haberler alacağına, ödeme ve alışveriş konularında hiçbir zaman sıkıntıya düşmeyeceğine, sağlık sıkıntılarından arınacağına, çektiği hasretler varsa son bulacağına, aradığı huzura ulaşacağına yorumlanır.

Rüyada Ata Yular Takmak

Rüyasında başına yular taktığını görmek kişinin, edep ve ilimle hemhal olacağı, mal mülk sahibi olacağı şeklinde tabir edilir. Elinde yular tuttuğunu gören kişinin, makam, mevki, itibar sahibi olacağına işaret eder. Güçlü ve zor işlerin rahatlıkla üstesinden geleceğine yorumlanır.

Rüyasında inek yuları tuttuğunu gören kişinin yakın bir zamanda sağlık problemleriyle karşılaşacağı ve son derece gergin günler geçireceği belirtilir. Ancak hayata sıkı sıkı sarılacağına, planladığı ve hayal ettiği hayata kavuşacağına, verdiği büyük çabalar sonucunda istediği hayata ulaşacağına delalet eder.

Rüyasında deve yuları gören kişinin akrabaları, yakınları ile arasının açılacağı, bunun yanında yeni insanlarla tanışacağına işaret eder. Hayatına ve iş yaşamına dahil edeceği bu yeni insanlara kendi bilgi birikimini aktaracağına, kariyer hayatının parlamasına, çevresinde kendisini kıskanan birisini hanesinden uzaklaştıracağına işaret eder.

Rüyada Yular Sapı Görmek

Rüyada yular sapı görmek, kişinin bundan sonraki yaşamında güzel ve hayırlı işler ihya edeceğini, saygın ve sevilen bir kişi olacağına tabir edilir. Zorlu ve tehlikeli işlerin üstesinden çok rahat bir şekilde geleceğine yorumlanır.

Yuların koptuğunu, bir yere takıldığını görmek hayırlı bir rüya değildir. Yuların, mahmuzun kopması ya da kaybolması kişinin sahip olduğu makamın, mevkiinin sıkıntıya girebileceğine, iş hayatında kötü gidişata, sahip olduğu saygıyı kaybedebileceğine alamet edebilir.

Admin

Bebek cinsiyeti hesaplama alanında kendince fikirler yürüten ve bunu projeye çeviren sıradan birisi...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu