Çocuk

Erkek Bebek Hediyeleri

Erkek bebek hediyeleri kız bebeklere oranla daha kolay olsa da, yine de karşınızdaki kişiye verdiğiniz değerin göstergesi olarak, çok basite kaçacak hediyeler almamaya dikkat edilmelidir. Zira özelikle yeni doğum yapmış annenin ruhsal durumu göz önüne alınmalı, eskisine nazaran daha fazla alınganlık gösterebileceği unutulmamalıdır. Erkek bebek hediyeleri tavsiyeleri hakkındaki bu yazımızda, klasik erkek bebek hediyeleri kadar, sıra dışı hediyelere de yer vereceğiz.

Erkek Bebek Hediyeleri
Bebeğin İsmine Özel Hediye Sepeti
Gösterişli hasır bir sepetin içerisinde alabileceğiniz bu hediye ile, bebeğin kullanımına uygun güzel bir hediye vermeniz mümkün. İçerisinde isminin yazdığı bir bebek tulumu, lolipop şeklinde göz yakmayan sabun, mavi kurdele ile süslenmiş kahverengi şirin ayıcık ve üzerinde hoş geldin bebek yazan şekerlemelerin bulunduğu, harika bir erkek bebek hediye sepeti, işinizi fazlasıyla görecektir.

Hoşgeldin Minik Prens Saati
Erkek bebek hediyeleri tavsiyesi arasında, erkek tonların hakim olacağı güzel bir duvar saati, her zaman hatırlanmanızı sağlayacak sıra dışı hediyeler arasında yer alıyor. Üzerinde bebekler için alakalı figürlerin yer aldığı ve hoş geldin minik prens yazan bu saat, bebek odasının şıklığını tamamlayacak harika bir ürün.

erkek çocuklara ne hediye alınır

İsim Yazılı Yastık
Üzerine hem bebeğin fotoğrafını ekletebileceğiniz, hem de altında isminin yazılı olacağı yastıklar, son günlerde sıra dışı erkek bebek hediyeleri arasında sıklıkla tercih edilmeye başlandı. Bebeğin resminin leylek bohçasının içine konularak, leylekler getirdi esprisinin yapılabileceği tasarımının yanı sıra, farklı birçok tasarımı ile de ön planda yer alıyor.

Benim Haklarım Yazılı Body Seti
İçeriğini leylek oyuncak, bebek bezleri, çoraplar ve benim haklarım yazılı body ile doldurabileceğiniz, farklı bir hediye.. Sevimli ve espri dolu bu hediye paketi, en fazla tercih edilen hediyeler arasında yer alıyor.

Taraftar Erkek Bebek Hediye Seti
Özellikle fanatik anne babaların çok sevineceği hediye setleri arasında yer alan taraftar erkek bebek hediye seti, erkek bebekler için hediye önerileri listemizde yer alan en heyecan verici hediyeler arasında yer alıyor. Fanatik anne ve babaların oldukça hoşuna gidecek bu hediye setinde, taraftar çoraplar ve altlık, eldivenler ve şapka gibi, bebeğin kullanacağı tüm parçalar yer alıyor.

Admin

Bebek cinsiyeti hesaplama alanında kendince fikirler yürüten ve bunu projeye çeviren sıradan birisi...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu