Rüya Tabirleri

Rüyada Sakat Kalmak Anlamı

Rüya konusu her devirde merak edilen konuların başında gelmektedir. Özellikle rüyada görülen hadiselerin manaları gelecekten haber alabilmek için önem taşımaktadır. Rüyada sakat kalmak konusu da merak edilen konulardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Rüyada sakatlanmak zor günler geçirileceğine işaret etmektedir. Rüya sahibini zor günlerin beklediğine rivayet edilmektedir. Büyük cefalar çekileceğine işaret etmektedir.

Yine rüyada sakat olduğunu görmek rüya sahibi için güzel yorumlanmamaktadır. Rüyasında sakat olduğunu gören kişinin haksızlık yapacağına yorumlanmaktadır. Bunun yanında dedikoduya da işaret etmektedir.

Rüyada sakat birinin iyileştiğini görmek ise rüya sahibinin kötü olarak bilinen birinden yardım göreceğine yorumlanmaktadır. Bunun yanında biraz sıkıntı ve zorluğa da işaret etmektedir. Ancak genel manada rüyada sakat görmek olumsuzluk olarak yorumlanmaktadır. Özellikle rüya sahibinin hayatından ciddi sıkıntıların olacağına işaret edilir. Rüya sahibinin işlerinin tersine döneceğine ve çeşitli kaza ve belalar ile karşı karşıya kalacağına rivayet edilir.

Rüyada Sakat Birine Yardım Etmek
Rüyada sakat birine yardım etmek olduğu gibi yorumlanmaktadır. Bunun yanında rüya sahibinin iyi huylu ve merhametli olduğuna yorumlanmaktadır. Eğer yadım edilen kişi gerçekte de tanınıyorsa o kişiye bir iyilik yapılacağı anlamına gelmektedir.

rüyada engelli kalmak

Rüyada tekerlekli sandalye görmek zor olan işlerin kolay olacağına işaret edilmektedir. Bu işlerin içinden çıkılmayacak denildiği anda çözüme kavuşacağına işaret etmektedir. Rüya sahibinin yakın zaman içinde beklemediği bir anda işlerinin düzeleceğine delalet etmektedir.

Rüyada sakat birinin iyileştiğini görme verdiğiniz bir mücadelenin sonucunun beklediğiniz gibi olacağına yorumlanmaktadır. Emeklerin yerini bulacağına ve büyük başarıların yakın zamanda geleceğine işaret etmektedir. Rüya sahibinin büyük mücadeleler sonunda istediği sonucu hayırlı bir şekilde alacağına yorulur.

Rüyada Sakat Kimse ile Evlenmek
Rüyada sakat kimse ile evlenmek, rüya sahibi için iyi yorumlanmamaktadır. Rüya sahibinin hayatına sıkıntılı ve günahkar kimselerin gireceğine delalet eder. Yine rüya sahibinin doğru yoldan ayrılabileceğine yorumlanmaktadır.

Diğer bir rüya yorumunda ise sakat biri ile evlenmek, eski eş ya da sevgilinin yaşadığı sıkıntılara yorumlanmaktadır. Yaşanan sıkıntıların kaynağı ise rüya sahibi olarak görüleceğine işaret etmektedir.

Admin

Bebek cinsiyeti hesaplama alanında kendince fikirler yürüten ve bunu projeye çeviren sıradan birisi...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu