Rüya Tabirleri

Rüyada Çığlık Atmak

Birçok kişi hayatının bir döneminde rüyasında çığlık attığını ya da atmaya çalıştığını görmüştür. Genel olarak psikolojik açıdan farklı anlamları olan bu durum, rüya yorumcularına göre gerçek hayata dair birçok olayın habercisidir. Rüyada çığlık atmak, rüya sahibin dertler ile boğuşacağına, korku ve endişe halinin artacağına işaret eder. Hayatındaki sorunların artması ve artacağı düşüncesi ile rüya sahibinin her geçen gün daha fazla olumsuzluklar yaşayacağına delalet eder. Bu olumsuzluklar neticesinde daha çok hata yapacağı ve çırpındıkça daha agresif davranışlar içinde olacağı rivayet edilir.

Rüyada çığlık attığını gören kişi gerçek hayatta kötü insanlarla karşılaşır ve onlar yüzünden hem maddi hem de manevi zarara uğrar. Bu kişilerden kurtulmaya çalışırken oldukça zorlanacak olan rüya sahibinin yardıma ihtiyaç duyacağının göstergesi olabilir. Bu rüyayı gören kişinin hayatına giren kötü niyetli insanlardan kurtulmak için başka insanlara muhtaç olacağına işaret eder. Girdiği yanlış yollardan kurtulmak için çırpınsa bile destek almadan bunu başaramayacağına rivayet edilir.

Rüyada Çığlık Attığını Görmek

Genel olarak çığlık atmak zorluğun ve sıkıntıların göstergesi olsa da rüyada çığlık attığını görmek mutluluğa ve ferahlığa yorumlanır. Kendini çığlık atarken gören kişinin yalan söylemeyeceği, yaşadığı problemlerden kurtulacağı rivayet edilir. Eğer kişi korktuğu için çığlık atıyorsa, kendini güvende hissedeceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada çığlık atamadığını görmek kişinin sosyal olarak aktif bir durumun içine gireceğinin göstergesidir. Aynı zamanda yeni bir mevsimin karşılanması ve panayır gibi organizasyonlarda bulunulacağının habercidir. Rüyadan çığlık atarak uyanan kişi müjde alacak veya müjde verecek anlamına gelir. Her durumda da iyi bir haberin müjdecisi olarak yorumlanabilir.

Rüyada Birinin Çığlık Attığını Görmek

Rüya sahibi başkasını çığlık atarken görürse, bu onun yanlış davranışlar sergileyeceğinin habercisi olabilir. Rüyada birinin çığlık attığını görmek, rüyayı gören kişinin düşünmeden yaptığı her hareketinden dolayı sıkıntıya gireceğine yorumlanır. Rüya sahibinin kendi kararları yüzünden zor günler geçireceğine ve çevresindeki kötü insanları sevindireceğine rivayet edilir.

Rüyada bağırdığını gören kişinin hayallerine kavuşacağı ve huzur bulacağı rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin varsa dilediklerinin gerçekleşeceğine yorumlanır. Rüya sahibinin duyacağı güzel sözler ile daha mutlu olacağına ve çevresi tarafından daha iyi anılacağına delalet eder.

Admin

Bebek cinsiyeti hesaplama alanında kendince fikirler yürüten ve bunu projeye çeviren sıradan birisi...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu