Cinsiyet Hesaplama

Çin Takvimi Doğru mu?

Tüm cinsiyet belirleme takvimlerin de olduğu gibi, Çin takviminin de cinsiyet belirleme özelliği bilimsel olarak hiçbir etkiye sahip değildir. Doğacak çocuğun cinsiyetini belirleyen babadan gelen X ya da Y kromozomudur ve de hangi kromozomu taşıyan spermin dölleneceğini tamamen tesadüf olan bir durumdur. Doğacak çocuğunuzun cinsiyetini belirlemek aslın da çok kolay olsa da bu dönem de Çin takvimi ile çocuğunuzun cinsiyetini öğrenmeye çalışmak son derece zevkli olacaktır.

Bu yöntemi uygulamadan önce bilimsel olarak hiçbir hükmü olmadığını kesinlikle unutmamanız gerekmektedir. Bebeğinizin cinsiyeti ile ilgili doktor gözetimin de ve ultrason yardımı ile sizler de bu durumu öğrenebilir ve eşiniz ile sevinebilirsiniz. Günümüz de teknoloji gerçekten de son derece ilerledi ve ciddi anlam da belli bir aydan sonra artık çiftler bebeklerinin cinsiyetlerini çok kısa bir süre de öğrenebilmektedir. Yani Çin takvimi ya da buna benzeyen cinsiyet belirleyici takvimler eğlence olarak kalması gereken durumlar olarak kalmalıdır.

Bizlere sorarsanız Çin takvimini gerçekliği sadece bir hikaye den ibaret olsa da biz yine de sizlere bu konu da açıklama yapma gerekliliği hissettik. Bilimsel olarak kanıtlanmadığını göz önüne alırsak günümüz de sadece, ama sadece ultrason yardımı ile cinsiyet belirleyebileceğinizi unutmamanız gerekmektedir. Sizler de bu tarz durumları her zaman eğlence ile sınırlı bırakmalısınız.

Doktorlarınız zaten sizlere zamanı geldiğin de konu hakkın da detaylı bir şekil de bilgi vereceklerdir. Bazen zamanı gelse de o tatlı bebekler arkalarını dönerek kendilerini göstermeyebiliyorlar. Bu nedenle bu konu da sürpriz yaşayan birçok insan bulunmaktadır. Sizler de bu konu da sürpriz yaşamamak için işinizi uzmanlara bırakarak çok daha mutlu olabilir siniz.

çin takvimi doğru mu

Evlilik dönemiz de her zaman bu tarz şeyler psikolojik olarak rahatlamanıza ve mutlu olmanıza yardımcı olabilir sizler de bu tarz takvimler den faydalanarak eşinizin hamilelik dönemini daha eğlenceli geçirmesine yardımcı olabilirsiniz. Hayatınızın stresini ve sıkıntılarını bir kenara atarak bu tarz etkinlikler ile mutlu olmayı deneyebilirsiniz.

Çin takvimi, Çin geleneklerine göre hazırlanmış olan bir durumdur. Sadece Çin takvimi değil bunun dışın da birçok takvim ile bu durumu çok daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Bayanlar özellikle hamilelik dönemlerin de son derece hassas ve narin olurlar her zaman morale ihtiyaçları vardır ve bu morali erkekler olarak sizler eşlerinize verebilirsiniz. Çin takvimi de sizlere bu açıdan yardımcı olabilecek eğlenceli bir uygulamadır.

Bebek sahibi olmak ve cinsiyeti ile ilgili yorumlar da bulunmak sizleri heyecanlandıracak ve çok daha mutlu bir dönem geçirmenize yardımcı olacaktır. Sizler de bu dönemi her zaman en iyi şekil de geçirmeye odaklanın göreceksiniz kendinizi çok daha iyi hissedecek ve çok eğleneceksiniz. Unutmayın bu durumun bilimsel bir geçerliliği kesinlikle yoktur. Kendinizi fazla kaptırmamanızı önererek bu tarz durumlar dan eğlence çıkarmanızı öneriyoruz.

Çin Takvimi İle Bebek Cinsiyeti Öğrenmek İçin Aşağıdaki Resme Tıklayınız.
çin takvimi hesaplaması yap

Admin

Bebek cinsiyeti hesaplama alanında kendince fikirler yürüten ve bunu projeye çeviren sıradan birisi...

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu