Cinsiyet Hesaplama

Rus Takvimi Doğru mu?

Rus takvimi adın da anlayacağınız üzere Rusların bebek cinsiyetini öğrenmek amacı ile kullanılan bir yöntemdir. Söz de erkek ve kadının kan yenilenmesini baz alan takvime anne ve babanın doğum yöntemleri ile beraber son adet günleri yazılmaktadır ve bebek cinsiyeti tahmin sonucu olarak alınmaktadır.

Hamilelik bayanlar için ne kadar önemli ise, erkekler de aslın da bu uygulamalara o kadar meraklıdırlar. Erkekler de bu uygulamalar ile eşlerine sürprizler yapabilir sizler de sayfamız da yer alan Rus Takvimi tablosu ile bu konu da hesaplamalarınızı yapabilirsiniz. Göreceksiniz ki sizlerin de bu gergin ve tatlı dönemi çok daha heyecanlı ve mutlu bir şekil de geçecek. Unutmayın ki bu tarz takvimler hiçbir zaman gerçeklik taşımamaktadır. Sadece eğlence amaçlı kullanabilirsiniz.

Anne ve babalar hamilelik dönemin den sonra her zaman merakla ve heyecanlı bir şekil de bekleyişler başlamaktadır. Bu bekleyiş kimi zaman azap gibi olsa da zaman zaman da bazı durumlar ile eğlenceli hale getirmek her zaman sizin eliniz de olan bir şeydir. Dünyaya yeni bir can getirecek olmak hem çok sevindirici ve özel , hem de bir hayli endişe verici bir durumdur.

Rus Takvimi ile Cinsiyet Hesaplama Doğru mu?
Merak edilen konuların başın da ise yine sizlere dediğimiz gibi ilk olarak bebeğin sağlığı sonra da cinsiyeti gelmektedir. Bebeklerin sağlık durumları her zaman ön planda olan bir konu olsa da çoğu zaman cinsiyet tartışmaları erkek ve bayan arasın da yaşanmaktadır. 1950’li yılların başın da keşfedilen ultrason makineleri günümüz de bebek cinsiyeti öğrenmek açısın dan bir hayli rahatlamamıza neden olmuştur. Yoksa Çin takvimine ya da Rus takvimine kaldıysanız işiniz gerçekten de çok zor olacaktır.

Çin takvimin den farklı olarak, Rus takvimin de erkeğin de bazı bilgilerine yer verilmektedir. Çin takvimin de en önemli olan konu bayanın hamile kaldığı tarih ve yaşıyken, Rus takvimin de bu durum değişiklik göstermektedir. Bu yöntem de önemli olan erkeğin doğum yılı yaşı ve günü, annenin doğum günü ay, yıl, gün olarak ve son kez ne zaman adet olduğu önemli olan bir konudur.
Takvimlerin ne derece doğru oldukları bilinmemekle birlikte her zaman sizler alanın da uzman olan hekimler den yardım alarak bu tarz sorunlarınızı çözmeye odaklanın. Yani bebeğinizin cinsiyetini öğrenmek istiyorsanız bunu her zaman zamanı geldiğin de ultrason tekniği ile öğrenmeniz en doğrusudur. Ancak kendinizi bu takvimler ile hamile döneminin stresin den uzaklaştırıp daha eğlenceli bir hale de sokabilirsiniz.

Erkekler her ne kadar bu tarz uygulamalara meraklı gibi görünmeseler de , bayanların hamile kalmasın dan çocuklarının doğdukları anlara kadar erkekler de en az anne adayları kadar bu tarz konular da heyecanlı ve dinamik olurlar. Yani bir bayansanız bir gün eşinizin eline Çin takvimi alıp gelmesini görmeniz son derece normal olarak karşılanmalıdır.

Anne ve baba adaylarının en çok dikkat etmeleri gereken bebeklerinin sağlıklı bir şekil de dünyaya gelmesi ve en güzel şekil de bebeklerini yetiştirmeleridir. Bebekleriniz erkek ya da kız ne olursa olsun en önemlisi sağlıklı olsun diyoruz.

Sizlere bu konu da belirtmemiz gereken en önemli konulardan bir tanesi bu durumun hiçbir bilimsel geçerliliğinin olmadığıdır. Yani bilimsel olarak geçerli olmadığı için bu konu da ki hesaplamalar sadece eğlence den ibaret olacaktır.

Çin takvimin de olduğu gibi anneler bu konu da meraklarını gidermek için hatta zaman zaman bunun da ötesine giderek batıl inançları ağır basmak da ve Rus takvimine inanabilmektedirler. Sonuç olarak bu takvimin gerçeği yansıtmadığını ve tamamen tahmin üzerine kurulu olduğunu sizlere belirtmek istiyoruz.

Anne ve babalar heyecanlarını hep gizleyemesinler ve çocuklarını en güzel şekil de yetiştirmeye , büyütmeye odaklansınlar bu şekil de çocukları da kendileri de çok daha mutlu olacaklardır. Çin takvimi her ne kadar daha çok isim yapmış bir takvim gibi görünse de doğruluk oranlarına baktığımız da Rus takviminin daha yakın sonuçlar verdiğini görmekteyiz. Siz de bebeğiniz doğmadan cinsiyetini öğrenmek istiyor iseniz hemen Çin yılına göre yaşınızı öğrenmeniz hatta Çince öğrenmeniz gerekebilir. Sizlere bu konu da yeterince bilgi verdiğimizi düşünerek yazımızı burada sonlandırmak istiyorum. Her anne adayının sağlıklı ve güzel bir bebek dünyaya getirmesini temenni ederek yazımızı burada sonlandırıyoruz.

Sizde aşağıdaki resme tıklayarak rus takvimi hesaplaması yapabilirsiniz.

rus takvimi hesaplama yapın

Admin

Bebek cinsiyeti hesaplama alanında kendince fikirler yürüten ve bunu projeye çeviren sıradan birisi...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu