Rüya Tabirleri

Rüyada Tecavüze Uğradığını Görmek

Rüyada tecavüze uğramak genel olarak bakıldığında istemeden içinde bulunulan bir durumun yansıması olarak görülmektedir. Rüyada tecavüze uğradığını görmek, kişinin duygusal birlikteliklerinde kötü tecrübeler yaşayacağı anlamına gelmektedir. Bu rüyanın görülmesi rüya sahibinin aslında baskı altında olduğu süreci yaşamaya başladığının göstergesidir. Özellikle hayatında baskın olan bir kişi yüzünden sıkıntılı günler yaşanacağına delalet eden bu rüya, rüyayı gören kişinin boyun eğdiği bir davranış biçimi sergilediğine işarettir.

Rüyasında tecavüze uğramak genellikle genç kızlar tarafından sıklıkla görülen bir rüyadır. Bu rüya bir korkunun ya da korkuya sebep olan bir kişinin varlığının işaretidir. Endişeli ve huzursuz günler içinde istenmeyen bir birlikteliğe zorlanılacağı anlamına gelmektedir. Bu süreçte kişinin kendisini yalnız ve aciz hissedeceğine delalet eder. Rüya sahibinin iradesi dışında işler yapmaya zorlanacağına yorulur.

Rüyada Erkeğin Tecavüze Uğradığını Görmesi

Erkekler açısından bu durum rüyanın hissettirdikleri bakımından olumsuz gibi görünse de hayra yorulmaktadır. Rüyada erkeğin tecavüze uğradığını görmesi uzun zamandır beklediği, umutsuz olarak gördüğü işlerinin gerçekleşeceğine ve üstün başarılar elde edeceğine delalet eder. Bazı yorumculara göre erkeğin bir kadın gibi tecavüze uğraması ise rüya sahibinin başıma gelmez dediği olumsuz ne varsa yaşayacağı ve sahip olduğu başarılı hayatını kaybedeceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Erkek rüyada bir kıza tecavüz ettiğini görürse çok büyük sıkıntılar yaşayacağı anlamına gelir. Bu sorunun aile bireyleri ile alakalı olacağı ve çok zorlayıcı olacağı rivayet edilir.

Rüyada Tecavüzden Kaçtığını Görmek

Tecavüzden kaçarak kurtulmak rüya sahibi açısından hayra yorulmaktadır. Rüyada tecavüzden kaçtığını görmek tehlikeden uzaklaşılacağı, her işin yolunda gideceği anlamına gelir. Rüya sahibine uğursuzluğun yaklaşamayacağına, her işinde yardımcı olacak birilerini bulacağına ve Allah’ın her daim onunla olacağına işarettir.

Rüyasında cinsel saldırıya uğradığını gören kişi hayatında güzel gelişmeler yaşar. Bu rüya mutluluk verecek olayların habercisi niteliğindedir. Rüya sahibinin tüm sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder. Rüyada sözlü tacize maruz kaldığını gören kişinin varlığından haberdar olmadığı düşmanlarının olduğu rivayet edilir. Bu düşmanların çok yakında olduğuna, rüya sahibini kıskandıklarına, kin beslediklerine yorulmaktadır. Ancak rüya sahibinin bu durumdan zarar görmeyeceği ve o kişilerin hiçbir şey yapamayacağı rivayet edilir.

Admin

Bebek cinsiyeti hesaplama alanında kendince fikirler yürüten ve bunu projeye çeviren sıradan birisi...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu