Çocuk

Kız Bebek Hediyeleri

Yeni doğan bebekler için hediye seçimi konusunda zorlansak da, bu durum kız bebek hediyeleri için daha fazla zorlayıcı olmaktadır. Klasik hediyelerden ziyade daha sıra dışı kız bebek hediyeleri arayanlar için hazırladığımız kız bebek hediyeleri başlıklı bu yazımızda, sıra dışı kız bebek hediye önerileri ile birlikte, klasik hediyeler hakkında da önerilerde bulunacağız.

Kız Bebek Hediyeleri
Müzikli Kaplumbağa Gece Lambası
Klasiklik anlamında baktığımızda, klasik bir hediye olarak görülemeyecek hediyelerden birisi olan müzikli kaplumbağa gece lambası, ideal hediyeler arasında yer almaktadır. Bu hediye sadece yeni doğanlar için değil, özellikle belirli bir yaşa gelmiş ve bu hediyenin güzelliğini anlayacak kız bebekler için daha fazla tercih edilebilir hediyeler arasındadır.

Gökkuşağı Gece Lambası
Hazır yukarıda gece lambasından bahsetmişken, gökkuşağı gece lambasını da listemize almak gerekir diye düşündük. Oldukça şık tasarımı ile, kız bebek hediyeleri listemizde yer verdiğimiz gece lambası, yeni doğan bebeklerin dikkatini bir yere toplayarak, daha kolay uyumalarına yardımcı olacaktır. Ayrıca belirli yaşa gelmiş kız çocuklar içinde, tercih edilen hediyeler arasında yer almaktadır.

kız bebeklere hediye önerileri

Nefes Alan Oyuncak Hayvanlar
Birbirinden sevimlimi sevimli nefes alan oyuncak hayvanlar, bebeğinizin en fazla ilgi duyacağı oyuncaklar arasında yer alıyor. Özellikle kedi ve köpek olarak tasarlanmış bu oyuncaklar, nefes alıyor izlenimi bırakarak tasarlanmış sıra dışı hediyeler arasında yer alıyor. Listemize giren nefes alan oyuncaklar kız bebeklerde olduğu gibi, kız çocuklar içinde son derece uygun hediyeler arasında bulunuyor.

Banyo Keyfi Temalı Bebek Sepeti
Kız bebek hediye önerileri listemizde, kullanışlı bir hediye olarak öne çıkan banyo keyfi temalı bebek sepeti, kız bebeklerine hitap edecek şekilde hazırlanmış özel hediyeler arasında yer almaktadır. Sepette nakışlı kurulama havlusu, peluş ayıcık, tarak, emzik, pembe renkli fırfır etek ve saten ayakkabı bulunuyor. Kız hediyeleri arasında olması nedeniyle, doğal olarak kızlara hitap eden sarı ve pembe renklerin hakim olduğu bir hediyedir.

Bebek Puseti Temalı Hediye Sepeti
Hasır bir pusetin içine hazırlanmış ve 6 parça hastane çıkışı için kullanışlı parçaların olduğu hediye seti, annenin acil ihtiyaçları için yardımcı olacak kullanışlı hediyeler arasında yer alıyor. İçerisinde 1 takım eldiven, bere ve önlüğün yanı sıra, 1 çift çorap, üst tulum ve pembe renkli patikli pantolon yer alıyor.

Admin

Bebek cinsiyeti hesaplama alanında kendince fikirler yürüten ve bunu projeye çeviren sıradan birisi...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu