Ana Sayfa / Çin Takvimi Uygulama
cin takvimi uygulama indir

Çin Takvimi Uygulama

İlk hamilelik haberi alındığı andan itibaren her iki ebeveyni de büyük bir heyecan sarar. Sadece anne ve baba ile kalmayıp çocuk heyecanı tüm aileyi etkisi altına alır. Ailenin büyük fertleri de torun sevincine bürünür. Bu aşamalarda anne adayları büyük heyecanın etkisiyle bekleyemeyip bebeğin cinsini, gebelik tarihini ve benzeri bilgileri hesaplamaya çalışır. Bu gibi hesaplamalar ile bebeğin cinsiyeti önceden tahmin edilebilir, bebeğin ne zaman doğacağı tahmin edilebilir, bebeğin haftalık olarak gelişimi takip edilerek gerekli testler yapılabilir, ideal kilo hesaplaması yapılarak sağlıklı bir gebelik dönemi geçirilmesine yardımcı olunur.

Bu gibi hesaplamaları yapmak ebeveyn adayları için oldukça karmaşık ve içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Özellikle bebeğin cinsiyetinin hesaplanmasında kullanılmakta olan Çin Takvimi, Japon Takvimi, Rus Takvimi gibi yöntemlerde tablolar, matematiksel işlemler gibi oldukça karmaşık adımlar yer almaktadır. Ancak hem internet üzerinde hem de mobil ortamda tüm bu karmaşık işlemleri sizler için yapacak araçlar bulmak mümkün. Bu araçlar sadece sizden hesaplama yapabilmek adına gerekli olan bilgileri araca girmenizi isterler. Bu bilgiler genellikle; annenin doğum tarihi, hamile kalınan tarih, son adet tarihi, babanın doğum günü benzeri bilgiler olacaktır. Bu bilgileri gerekli olan araca girerek sadece tek bir tıklama ile istediğiniz bilgiye hiçbir zorluk yaşamadan ulaşmanız mümkün.

Çin Takvimi android uygulamamızı aşağıdaki resme tıklayarak indirebilir ve telefonunuzdan Çin Takvimi hesaplaması yapabilirsiniz.

cin takvimi uygulama indir

Çin Takvimi Uygulamasında Hangi Hesaplamalar Yapılabilir
• Çin Takvimi Hesaplama
• Rus Takvimi Hesaplama
• Japon Takvimi Hesaplama
• Gebelik Hesaplama
• Tüp Bebek Hesaplama
• Yumurtlama Günü Hesaplama
• İdeal Kilo Hesaplama
• Beden Kitle Endeksi Hesaplama

Tüm bu bilgilere cebinizde telefonda yer alan tek bir uygulama ile ulaşmanız mümkün. Ayrıca size bu kadar çok yardımı dokunabilecek bir araç için kesinlikle herhangi bir kuruş dahi ödemeniz gerekmiyor. Tek yapmanız gereken kullandığınız telefonun uygulama mağazasına girmek ve gerekli uygulamayı telefonunuza kurmak. Daha sonrasında ise istediğiniz hesaplamayı seçerek dilediğiniz bilgileri edinebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamanız halinde uygulamanın yorum kısmında sorununuzu ya da aklınıza takılan bir şeyi sorarak uygulama yetkililerine ulaşabilirsiniz. Sizlere yardımcı olabilmek adına en hızlı biçimde seve seve cevap vereceklerdir.

Çin Takvimi uygulamamıza linke tıklayarak ulaşabilirsiniz:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sldr.sghsp